30 дітей, які захворіли у бердянському санаторії, шпиталізували

304

Опубліковано: 20 Липня 2017

У Бердянську близько 30 дітей, що перебували у приватному санаторії «Лазурний», госпіталізували до Бердянського ТМО. Вони захворіли на кишкову інфекцію. Про це повідомляє директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Вікторія Клименко, передає «Радіо Свобода».

Дітей госпіталізували не з метою лікування, бо тяжкість їх стану не потребує шпіталізації, однак це робиться, враховуючи масовість і невідому причину.

Усього на відпочинку у таборі перебуває 261 дитина з Дніпропетровщини і Вільнянського району Запорізької області. Наразі на місці інциденту працюють працівники «Запорізького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України», які беруть аналізи та проби, аби визначити джерело захворювання.

«У трьох дітей стоїть діагноз «харчова токсикоінфекція», 21 дитина – діагноз «гастроентероколіт». Всі необхідні заходи проводяться. Заїхали діти 11-го числа з міста Дніпра та Вільнянського району. Були проведенні всі необхідні дослідження, триває епідрозслідування. Обслідували дітей, працівників, зібрали змиви води, продукти»,– повідомила спеціаліст «Запорізького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України» Світлана Черненко.

Нагадаємо, що дитячий табір “Лазурний”, в якому сьогодні отруїлись близько сотні дітей ветеранів АТО, не має дозволу на роботу та проведення оздоровлення і відпочинок дітей.