3 – 4 червня: Куди піти у Запоріжжі на вихідних

370

Опубліковано: 2 Червня 2017

Якщо ви все хотіли зайнятись спортом, але якось не знаходили часу – ці вихідні для вас. Олімпійський День, Фітнес-тур, козацькі ігри. Але це, звісно, не все, більше читайте у добірці

3 червня

Поляна чарівників

Коли: 3 червня, 10:00

Де: Гіпермаркет «Амстор» на вулиці Перемоги

Вхід вільний

На ярмарку представлені вироби кращих майстрів Hand Made. Кожен відвідувач виставки зможе підібрати унікальний виріб ручної роботи для свого інтер’єру або обрати душевний подарунок близьким і рідним.
З 14:00 до 17:00 проходитиenm безкоштовні майстер-класи від майстрів “Hand Made”. Для відвідувачів працюватиме зона аквагріму і веселі аніматори.

Концерт дитячої філармонії

Коли: 3 червня, 18:00

Де: пл. Маяковського

Вхід вільний

У концерті задіяні кращі учні дев’яти шкіл естетичного виховання Запоріжжя. Юні артисти продемонструють свою майстерність у вокальному, музичному та хореографічному жанрах.

“Майстерня міста” в парку «Дубовий Гай»

Коли: 3 червня, 17:00

Де: парк «Дубовий гай»

Вхід вільний

Цієї суботи, в Дубовому гаю відкриється львівсько-запорізька “Майстерня міста” – безкоштовні лекції та майстер-класи, спілкування з чиновниками і бізнесменами, урбаністика і креатив, розвиток міського простору і збереження місць відпочинку, виготовлення урбан-сувенірів, фото -сушка, кінофестивалі та багато іншого цікавого.

Олімпійський День

Коли: 3 червня, 10:00

Де: Парк трудової слави

Вхід вільний

Всеукраїнський Олімпійський день – це щорічний спортивно-видовищний захід. Головна мета – розвиток олімпійського руху в Україні, поширення ідей олімпізму серед громадян країни, пропаганда здорового способу життя, залучення широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом.

3 – 4 червня

Фестиваль здоров’я “Прана – сила твого здоров’я”

Коли: 3 – 4 червня, 11:00

Де: Edison Space coworking

Вхід: 150 грн

Цей фестиваль – отримання теоретичного і практичного досвіду від провідних лікарів. Це спілкування з однодумцями, знайомства, обмін досвідом, нові знання. За два дні у Фестивалі візьмуть участь понад 500 осіб. 48 майстер-класів за два дні + ярмарок, подарунки, благодійність.

Спектакль “Сестра”

Коли: 3-4 червня, 19:00

Де: LOFT Млин

Вхід: 50 грн

Театр Запорізької нової драми покаже спектакль “Сестра” за п’єсою молодої запорізької драматургині Анастасії Косодій. Двої сестер, а з ними і глядачів очікують відповіді на питання: що буде, якщо тиждень просидіти в шафі? Що буде, якщо підписатися на журнал “Хортиця”? Якщо продати квартиру? Або перерахувати все, що заподіює біль?

Третій фітнес-тур

Де: Спортивний клуб “Тонус”

Коли: 2 – 5 червня, 10:00

Вхід вільний

Відкрито бронювання місць на довгоочікуваний третій фітнес-тур
Питання і бронювання туру по тел .: 068-497-79-96, менеджер СК “Тонус” Анастасія Федосова.
Кількість місць обмежена

4 червня

Всеукраїнські козацькі ігри «Запорізька слава»

Коли: 4 червня, 10:00

Де: «Дубовий Гай»

Вхід вільний

На вас чекають: Боротьба на поясах, метання ножа і списа, володіння шаблею, козацьке фехтування, лава на лаву тощо.