28 – 29 січня: Куди піти у Запоріжжі на вихідних

451

Опубліковано: 27 Січня 2017

Всі в паб! Не подумайте, Громадське ТБ Запоріжжя не заохочує до випивки, просто на цих вихідних все найцікавіше буде саме в пабах нашого міста.

28 січня

Дитяча вистава «Терем-Теремок»

Коли: 28 січня, о 11:00

Де: Обласний театр юного глядача

Ціна: 32 грн

Це мудра й повчальна історія про жителів казкового будиночка. Мишка, жаба і заєць, протистоять лисиці, вовка та ведмедя. Допомагає їм в цьому дружба і глядачі в залі.

У вмставі повно трюків, які можуть порадувати як дітей, так і дорослих. Постановка представляла Україну в Москві на VIII Генеральної Асамблеї Міжнародної Асоціації театрів для дітей та юнацтва, де акторам аплодували глядачі з сорока країн світу. Крім того, «Терем-Теремок» неодноразово ставав переможцем різних театральних фестивалів і конкурсів

Вистава «Квадратура круга»

Коли: 28 січня, о 18:30

Де: Обласний театр юного глядача

Ціна: 32, 50 грн

На сцені – кімната в густонаселеній московській комуналці 20-х років ХХ століття. Тут в романтичному пориві починають своє сімейне життя дві пари: Абрам і Тоня, Вася і Людмилка. Що потрібно для міцного шлюбу? – Розмірковує після першої шлюбної сварки один з героїв. – Подібність характерів є, трудовий контакт є … Що ж ще? Може, любов? Але ж любов у розумінні «свідомих» комсомольців того часу – буржуазний пережиток! Що ж тоді?


Mordax Bastards

Коли: 28 січня, о 21:00

Де: Banana

Ціна уточнюється за телефонами або на місці

Український електронний проект, ді-джеї, ремікс-мейкери, продюсери і хіт-мейкери. Проект заснований в 2011 році. Резиденти радіостанції KISS FM, а також швейцарської радіостанції La Radio Plus. Треки та ремікси проекту постійно потрапляють в ротації радіостанцій і ді-джеїв з усього світу.

«Першофест»

Коли: 28 січня, о 21:00

Де: Паб «7й Док»

Ціна: 80 грн

На сцену пабу вийде ціла плеяда крутих музикантів. Серед яких:

• Cios
• The Visitors
• The Friendzone Kings
• The Dops
• Diversion
• Лоскiт
• Necrocannibalistic Vomitorium
• Hinnom Vultures

Acoustic band Soul Flight

Коли: 28 січня, о 19:00

Де: Андерклаб «Чемодан»

Ціна: 30 грн

Deluxe Blues Band

Коли: 28 січня, о 20:00

Де: Паб «Бастіон: східна фортеця»

Ціна: 100 грн депозит

Один з найкращих блюз-рок колективів нашого міста знову готовий зіграти авторські пісні та кавери на легендарних музикантів на сцені “Бастіону: Східна фортеця”

Marlen

Коли: 28 січня, о 19:00

Де: Паб «Бульбульдог»

Ціна: 80 грн

Учасники групи MARLEN звільнилися з роботи, на невеликі заощадження зняли житло в Києві та, прихопивши з собою мішок картоплі, рвонули в столицю. Практично весь час в режимі он-лайн група знімає свої пригоди і намагається довести, що без грошей і зв’язків можна пробитися на велику сцену.

Цього року вони вже встигли підкорити мільйони глядачів своїми яскравими виступами на шоу “Ікс-Фактор” і навіть довели Костянтина Меладзе до мурашок по шкірі!

28 – 29 січня

Хендмейд ярморок “Просто так”

Коли: 28 – 29 січня цілими днями

Де: ТРК City Mall

Вхід вільний

29 січня

Young Party

Коли: 29 січня, о 19:00

Де: “Чемодан”

Ціна: 30 грн

Першими на сцену вийдуть Answer in Silence, дуже молодий колектив з м. Марганець, який грає в стилі postrock, postmetal, instrumental. До них приєднається група Shoozcake з м. Запорожье, які другими вийдуть на сцену. Це молода команда, яка прагне до нового звучання. Це просто 4 людини, які вирішили грати музику, не орієнтуючись на тенденції. Вони хочуть, щоб їх почули і подумали “Я такого ще не чув”.

On Site Fest

Коли: 29 січня, о 18: 00

Де: Паб-ресторан “Chicago Blues”

Ціна: 30 грн

Вечір тяжкої музики від запорізьких колективів: Solis tenebris (Thrash, Death Metal), Anmasker (thrash metal), Аgainst The System (MurderCore/HardCore), D.Staff (Rapcore | Nu-Metal) Wanhoop! (Alternative metal)