Фірма з орбіти “Запоріжсталі” поза конкурсом отримала від міста замовлень на 1,59 млн грн

590

Опубліковано: 13 Червня 2017

Фірма “Мікс-інвест” протягом останніх двох тижнів отримала без конкурсу замовлень на ремонтні роботи в Запоріжжі на загальну суму 1,59 млн грн. Відповідна інформація відображена у системі публічних закупівель “Прозоро”, передає сайт «Наші гроші. Запоріжжя».

Основна частина підрядів отримана від Департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради; один від КП “Управління капітального будівництва” міськради.

ТОВ “Мікс-інвест” зареєстроване у 2013 році. Власниками були Віталій Каякс і Михайло Куліченко.

На початку 2017 року власником і директором фірми став Сергій Дичко, прописаний в Алчевську. Він володіє будівельною фірмою “Структум”, яка виконує реконструкцію виробничих будівель “Запоріжсталі”.

Також Дичко був першим власником ТОВ “Системний інноваційний сервіс – Запоріжжя” і нині підшукує співробітників для цієї фірми.

“СІС-Запоріжжя” регулярно отримує підряди у структурі Запорізької міської ради, часто без конкурсу на допорогових закупівлях.

Власником “СІС-Запоріжжя” є ТОВ “Системний інноваційний сервіс”, яке створювало інформаційну модель проекту реконструкції печі на “Запоріжсталі”. До того ж, на сторінці “Системного інноваційного сервісу” у мережі “Facebook” майже всі публікації стосуються реконструкції доменної печі Запоріжсталі: репости інформації з офіційної сторінки “Запоріжсталі” та її гендиректора Ростислава Шурми.

В таблиці повний перелік отриманих фірмою “Мікс-інвест” підрядів: