25 травня у Запоріжжі нагородять кращих діячів міста

355

Опубліковано: 23 Травня 2017

У четвер, 25 травня о 15:00 у конференц-залі готелю «Інтурист» відбудеться нагородження переможців конкурсу «Запоріжжя в ДІЇ».

Центр громадського моніторингу «ДІЙ-Запоріжжя» вирішив визначити кращих запорізьких чиновників, політиків, активістів, громадських діячів, чия робота позитивно впливає на життя громади та призводить до позитивних змін у суспільстві.

Відбір конкурсантів та голосування за найактивнішого номінанта проходило в кілька етапів.
Під час першого етапу відбулося обговорення та висування номінантів. Для цього центр звернувся до запорізьких громадських організацій та активістів із проханням запропонувати кандидатів на конкурс. Після цього журі, у котре увійшли відомі запорізькі журналісти, активісти та громадські діячі, відібрало 20 найбільш успішних в своїх сферах кандидатів.

Переможців у номінаціях «Інноваційність», «Антидискримінація», «Інклюзивність» та «Відкритість» обирали самі запоріжці шляхом онлайн-голосування, яке тривало три тижні. Станом на 23:59 у голосуванні взяли участь майже 900 осіб.

Нагадаємо, що до фінальної двадцятки увійшли: голова благодійного фонду deti.zp.ua Альберт Павлов (за ініціативу зі створення у регіоні мережі дитячих будинків сімейного типу); громадська активістка Ольга Баранова ( авторка просвітницького проекту “Книголісся”); волонтер, засновник стоматологічного руху “Тризуб Дентал” Ігор Ященко (за створення у зоні АТО стаціонарної стоматологічної клініки); головний лікар обласної дитячої міської лікарні Юрій Борзенко (за системну співпрацю з благодійними фондами); позафракційна депутатка міськради Катерина Константинова (за системну роботу з підвищення рівня прозорості роботи міської ради) та інші.