25 дітей з “сірої зони” зустріли в Запоріжжі – фото

465

Опубліковано: 22 Березня 2017

Вчора, 21 березня, до обласної дитячої лікарні прибули 25 дітей, що потребують медичної допомоги, з зони проведення АТО.

Як повідомив головний лікар КЗ «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня» ЗОР Юрій Борзенко, діти будуть розміщені в окремому відділенні разом зі своїми батьками. Вже сьогодні їх оглянуть педіатри, після чого хворі отримають необхідне медичне супроводження.

За словами координатора проекту «Допомога йде» офіцера ВЦВС оперативного командування «Схід» Бориса Кутового, Запорізька область на прохання надати медичну та транспортну допомогу. Хворі діти прибули із зони проведення антитерористичної операції з метою їх подальшого обстеження та лікування в обласній дитячій лікарні.

– Сьогодні ці 25 дітей спатимуть спокійно. Вони не боятимуться вибухів та обстрілів, адже їх прийняло Запоріжжя. Це стало можливим завдяки активній участі голови облдержадміністрації Костянтина Бриля, також до нього приєднався народний депутат України Ігор Артюшенко. Без них не було б такої злагодженості дій та реальної допомоги цим хворим, – підкреслив координатор проекту «Допомога йде» Борис Кутовий.

Офіцер також відзначив важливість супроводження транспортних засобів із хворими дітьми силами ГУ Нацполіції у Запорізькій області та лікарями нашого регіону.