25 – 26 березня: Куди піти у Запоріжжі на вихідних

367

Опубліковано: 24 Березня 2017

Кінотеатр ім. Довженка захлиснула нова хвиля українського кіно, радимо сходити. Ще до Запоріжжя приїжджає Олександр Пономарьов, хто любить таку музику – будь ласка. А взагалі-то читайте нашу добірку, щоб бути в курсі всього

25 березня

Прогулянка Соцмістом

Коли: 25 березня, 14:00

Де: зустріч на проспекті Металургів

Ціна: добровільні пожертви

МАРШРУТ ПРОГУЛЯНКИ: Металургів – Богдана Хмельницького – Соборний – сержанта Медведєва – Верхня – Рекордна – Незалежної України – Трегубенко – Парковий бульвар.

ЩО ПОБАЧИМО: споруди 30-х років у стилі конструктивізму, будівлі післявоєнних років – «сталінський ампір», «Запорізький Кремль», місцева «Пізанська вежа», амбулаторне містечко Соцгорода, будинк- «американець», квартал-комуна, будинок-блок, «Круглий будинок», будинок-вставки Лаврова, будинки Орлова, будинки Вегмана, школа-гігант, клуб-їдальня, палац культури імені Кірова, кіноконцертний зал імені Глінки, фонтани і дворики Шостого селища, пам’ятник Глінці.

Конкурс сучасної хореографії

Коли: 25 березня, 21:00

Де: Клуб Jet

Ціну уточнюйте за телефонами

Тверк, джаз, контемп, денсхол, гоу-гоу, циркове мистецтво

25 – 26 березня

Виставка Валерії Прокопенко «Я у мами художник»

Коли: 25 – 26 березня

Де: Галерея Art L’

Вхід вільний

Для автора Валерії Прокопенко це дебютне представлення своєї творчості. Примітна особливість малюнків – дизайнерське оформлення і змішана техніка виконання: поєднання кави і акварелі. На виставці представлені експериментальні, абстрактні, анімалістичні роботи.

Black comedy fest

Коли: 25 – 26 березня, 21:00

Де: кінотеатр ім. Довженка

Ціна: 30 грн

Фільм демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Хочете розсмішити долю? Розкажіть їй про свої плани. У житті героїв нової, убивчо смішної добірки мудрих чорних комедій вривається випадок. Хвилина, яка все дуже круто змінює, змінює раз і назавжди, і розмірене існування злітає з котушок і котиться в тартарари. Страховки від сюрпризів немає ні у кого: перед його величністю Випадком рівні і торговець кокаїном і успішний комівояжер, закохані грабіжники і нудьгуючі домогосподарки, кошлатий двійник Джима Моррісона і акуратні французькі буржуа.

Українська нова хвиля у кіно

Коли: 25 – 26 березня, 15:10, 17:00

Де: кінотеатр ім. Довженка

Ціна: 30 грн

6 різних фільмів від шести режисерів розкажуть історії військових репресій у Карпатах, сімейних сутичок за спадок, історії любові та зради, і багато іншого.

26 березня

Концерт Олександра Прономарьова

Коли: 26 березня, 19:00

Де: БК «Дніпроспецсталь»

Ціна: 220-590 грн

Пономарьов Олександр – народний артист України, співак, поет, композитор, аранжувальник, телеведучий, актор і музичний продюсер. Багаторазовий володар титулу «Кращий співак року», виконавець державного гімну України, перший учасник від України на міжнародному конкурсі «Євробачення», ініціатор і учасник благодійних заходів, володар численних премій і нагород.