18 – 19 лютого: Куди піти у Запоріжжі на вихідних

489

Опубліковано: 17 Лютого 2017

Ці вихідні будуть не дуже жваві, але зайнятись буде чим. По-перше йдіть всі на рок-симфонії! А ще можна піти до кіно, там потенційно геніальний фільм «Патерсон», а ще французький фільм, а ще український фільм.

18 лютого

Вистава «Двоє на гойдалках»

Коли: 18 лютого, о 19:00

Де: БК «Дніпроспецсталь»

Ціна: 100 – 500 грн

Вистава – життя, спектакль – доля, спектакль – “Двоє на гойдалках”. Його герої настільки живі і близькі, а їхні почуття так щирі і наївні, що не залишається сумнівів – велике почуття навіки пов’язало ці два серця. Почавшись так ніяково і навіть кумедно, їх історія кохання приречена стати лише спогадом, можливо, кращим в житті обох …
Прощальний крик любові в телефонну трубку, з надривом, з пристрасним бажанням переконати в своїх почуттях, дати волю переповнені душу розпачу. Часом нелегко відпустити минуле і довірити себе людині, який більше всього на світі має потребу в турботі і любові, повністю віддати всю свою душу без залишку і жалю.

Концерт Soul Flight

Коли: 18 лютого, о 19:00

Де: Паб «Бастіон східна фортеця»

Ціна: 100 грн

Soul flight знаходиться на стадії активної концертної діяльності, яка включає в себе екстраординарне і іскрометне MASH-UP / COVER SHOW засобом двоголосі, гітари та перкусії

18 – 19 лютого

Виставка акварельні подорожі

Коли: 18 – 19 лютого, з 10:00

Де: Обласна бібліотека ім. Горького

Вхід вільний

В центрі національних культур обласної бібліотеки відкрилася виставка картин запорізької авторки Оксани Хижняк.
Велика частина робіт написана під враженням від відвідин Туреччини. Ще кілька картин, написаних в Європі. Будиночки в Швеції, пейзажі Фінляндії і пляжі Сардинії. Але головний тут, звичайно ж, Стамбул. Його вулички, залиті сонцем і під снігом, мечеті, храм Айя Софія намалювала просто дивлячись з вікна готелю. Дуже багато блакитного, бірюзового, білого і золотого. Ці кольори в Стамбулі всюди – у воді, повітрі, орнаментах на стінах будинків і мінаретів.

Фестиваль фантастичного кіно

Коли: 18 – 19 лютого, о 19:00 та 21:00

Де: Edison Space coworking

Ціна: 60 грн

Поціновувачі фільмів Стенлі Кубрика і Рідлі Скотта, можуть радіти адже в Україні стартують покази найбільшого міжнародного фестивалю фантастичного короткого метра “BEST SCI FI”. Будуть представлені кращі фантастичні фільми світу, до програми увійшли фільми з США, Іспанії, Франції, Ізраїлю та Хорватії.

Божевільні пригоди в часі, далекі космічні подорожі, зустріч з позаземними цивілізаціями, штучний інтелект і майбутнє віртуальної реальності – все це і багато іншого чекає на відвідувачів фестивалю.

Художня виставка «Красоти життя»

Коли: 18 – 19 лютого

Де: Виставкова зала Союзу фотохудожників

Вхід вільний

У ці лютневі морози художники творчого об’єднання «Колорит» вже за традицією дарують «Барви життя». На виставці 34 учасника представили понад 100 робіт. Виставка об’єднує картини різних жанрів і стилів. Крім пейзажів, тут можна побачити натюрморти, портрети, абстрактні роботи. Поряд з класичною живописом тут і сучасні сюрреалістичні сюжети. На виставці більшість картінвиполнени маслом на полотні.

Масляна в музеї

Коли: 18 – 19 лютого

Де: Краєзнавчий музей

Вхід вільний

У програмі – екскурсія з історії святкування Масляни, майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, чаювання. Захід розрахований передусім на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Кіно

Коли: 18 – 19 лютого

Де: Кінотеатр ім. Довженка

Ми нечасто ставимо в афішу кіно, але ці вихідні будуть дійсно багаті на потенційно гарні фільми. Ніяк не можна пропустити новий фільм Джима Джармуша «Патерсон». Всім поціновувачам французького кіно треба йти на «Ілюзію любові» з незрівнянною Маріон Котіяр у головній ролі. Авжеж всім треба йти на український історичний фільм «Моя бабуся Фані Каплан». Ну і ще в кіно є «LEGO Фільм: Бетмен» та «Джон Вік 2», але то не обов’язково.

19 лютого

Rock Symphony

Коли: 19 лютого

Де: БК «Дніпроспецсталь»

Ціна: 170-550 грн

ROCK SYMPHONY – єдиний монолітний твір. Сценографія, режисура і спецефекти забезпечують неповторне сприйняття музики і драматургії, закладеної в ній. Глядачі стають учасниками події. Незабутня атмосфера об’єднує всіх в грандіозному задоволенні.

Емоції постійно змінюються, від бурхливого захоплення до тихого ліричного насолоди. Враження від кожної наступної композиції нашаровуються на враження від попередніх, і в самому кінці звучить стрімкий, динамічний, віртуозний фінал, який виводить на емоційний і духовне очищення.

Вистава «Варшавська мелодія»

Коли: 19 лютого, 18:00

Де: БК «ЗАЗ»

Ціна: 60, 70, 80, 100 грн

Це спектакль про вічність, про любов, про людську відповідальності. І про те, наскільки відповідальний чоловік в своїх вчинках перед іншою людиною, що він в результаті цих вчинків набуває сам і що він втрачає.