18 – 19 березня: Куди піти у Запоріжжі на вихідних

386

Опубліковано: 17 Березня 2017

Нарешті модні вихідні! У місті відкриється великий модний базар. Якщо це вам не до душі, сходіть на грузинський балет «Сухішвілі», або у затишній атмосфері подивіться короткометражки про подорожі

18 березня

Strike Erotiс Show

Коли: 18 березня, 21:00

Де: Jet арт клуб

Ціну уточнюйте за телефонами

Театр стриптизу. Срібні призери чемпіонату Білорусії зі стриптизу серед колективів. Чоловічий, жіночий стриптиз.

Грузинський балет «Сухішвілі»

Коли: 18 березня, 19:00

Де: БК «Дніпроспецсталь»

Ціни: 300, 370, 470, 550, 580, 630, 650, 670, 690, 700, 750, 790

100 танцюристів на сцені, більше 2500 унікальних костюмів.

«Спробуйте підстрибнути, згрупувавшись в повітрі. Потім впадіть на підлогу прямо на коліна і схопиться знову, щоб повторити все знову і знову! Виконайте обертання на пальцях в м’яких чоботях з такою швидкістю, щоб ніхто не розгледів вашого обличчя. І тут же обертайтеся на колінах по периметру сцени»

Вистава «Гетьман мазепа»

Коли: 18 березня

Де: Театр ім. Магара

Ціна: 40-100 грн

Романтик і український дон Жуан або просто грішник? Ким був Іван Мазепа за життя і яким сприймає його сучасна Україна? З цими та іншими непростими питаннями нам доведеться зустрітися і з’ясувати разом з вами, нашими глядачами.

18 – 19 березня

Travel Days – кіно про подорожі

Коли: 18 – 19 березня, 19:30

Де: Edison Space coworking

Ціна: 50 грн

Кажуть, що подорож – єдина річ, купуючи яку, стаєш багатшим. Гості Travel Days зможуть душевно збагатитися, відправившись в подорож по різним країнам. Цього року до програми фестивалю увійшло 9 короткометражних робіт про пригоди сміливців, які втілюють свої мрії і діляться своїм досвідом з тими, що оточують.

Хронометраж: 100 хвилин. Фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Весняний design-market

Коли: 18 – 19 березня, початок о 11:00

Де: БК Металургів

Вхід вільний

ВПЕРШЕ в нашому місті … Великий модний базар і фестиваль в одному місці! До нас їдуть дизайнери зі всієї України (Одеса-мама, Київ, Дніпропетровськ, Харків та інші міста). А ще буде багато їжі і розваг! Буде КРАСИВО, СМАЧНО, ВЕСЕЛО!

19 березня

Ліга Сміху

Коли: 19 березня, 19:00

Де: БК «Дніпроспецсталь»

Ціна: 150 – 400 грн

V.I.P. (Тернопіль) – На сьогоднішній день найяскравіші представники західно-українського гумору. Мабуть також найдосвідченіша команда в Лізі Сміху. Володарі літнього кубку Ліги Сміху, віце-чемпіони 2016 року.
«Дніпро» – одна з найсильніших в гумористичному плані українських команд. Володарі КіВіН і захоплених відгуків. Легенди Ліги Сміху!

Глядачам доведеться взяти участь у веселій розминці!

Творча зустріч

Коли: 19 березня, 18:30

Де: концертний зал ім. Глінки

Ціна: 60, 70 грн

Коли на сцену виходить неординарна особистість, це завжди цікаво. Коли таких особистостей три, це цікавіше в три рази.

Олена Алексєєва – актриса, співачка, режисер, творець і художній керівник Театру поетичної пісні, лауреат Вищої театральної нагороди Придніпров’я “Січеславна”, лауреат обласної премії ім. І. Паторжинського Українського фонду культури.

Борис Бєльський (м.Київ) – гітарист-віртуоз, лауреат міжнародних конкурсів класичних гітаристів, музичний керівник Київського театру Пісні і Поезії ім. В.Висоцького.