15 – 16 квітня: Куди піти у Запоріжжі на вихідних

368

Опубліковано: 14 Квітня 2017

Суцільно Великодні вихідні. Якщо ви святкуєте цей день – ось афіша християнських заходів, також не забувайте про святкову ходу. Крім цього ви зможете піти на концерт Макса Барських, або Хороших людей, подивитись кіно про Джамалу, а про більше подій читайте у добірці.

15 квітня

Концерт Макса Барських

Коли: 15 квітня, 22:00

Де: Ржевський Project

Ціна: 400 – 500 грн

В програмі: За Максом Барських закріпилася слава головного хіт-мейкера країни. Цей статус підтверджений численними нагородами в області популярної музики, серед яких MTV Europe Music Awards і M1 Music Awards. У якій би частині світу артист не виступав, він завжди збирає повні зали і клуби. Нова програма артиста отримала назву на честь заголовного хіта з його четвертого студійного альбому “Тумани”.

Концерт гурту «Хороші люди»

Коли: 15 квітня, 20:00

Де: Паб «7й Док»

Ціна: 60 грн

Перший концерт цього гурту на якому продаватиметься мерч. Будуть кавери на топове музло типу Пошлая Моллі і нові, невипущені треки

16 квітня

Пасха на Хортиці

Коли: 16 квітня з 10:00

Де: Запорізький Дуб

Вхід вільний

Головною метою Фестивалю є відродження і розвиток бойових мистецтв, зміцнення дружніх зв’язків між спортсменами, клубами та школами різних видів і стилів бойових мистецтв світу; впровадження військової культури в суспільстві; духовне об’єднання представників шкіл бойових мистецтв різних напрямків на основі Правди, Честі і Совісті, духовних чеснот Воїна; пропаганда здорового способу життя; відродження і впровадження в суспільне життя (особливо підростаючого покоління) історичних та духовних традицій українського народу

15 – 16 квітня

Фільм Jamala.UA

Коли: 15 – 16 квітня, 16:30, 17:40

Де: Кінотеатр ім. Довженка

Ціна: 30 грн

Картина піднімає завісу над звичним сценічним і телевізійним образом співачки, дозволяючи побачити живу людину з характером і принципами, сумнівами і втомою, слабкістю й ніжністю, але такою ж відданою головній справі свого життя – музиці.

Hand made виставка

Коли: 15 – 16 квітня

Де: ТРЦ «Амстор»

Вхід вільний

На виставці ярмарку будуть представлені вироби кращих майстрів, умільців сучасного і народної творчості “Hand Made”. Ви зможете побачити і придбати широкий асортимент авторських виробів. Кожен відвідувач виставки зможе підібрати унікальний виріб ручної роботи для свого інтер’єру або вибрати душевний подарунок близьким і рідним до свята “Пасхи” або просто так. А можливо, просто надихає і почне творити сам. У ці дні можна буде придбати чудові і дивовижні подарунки для друзів і рідних, зроблені руками з теплом і любов’ю.