148 запорізьких поліціянтів проходять тестування у Дніпрі

160

Опубліковано: 1 Серпня 2016

Сьогодні, 1 серпня, працівники Нацполіції Запоріжжя та регіону проходитимуть черговий етап переатестації. Вона відбудеться у приміщенні адміністративної будівлі державного університету внутрішніх справ у Дніпрі, повідомляють у відділі комунікацій ГУ Нацполіції у Запорізькій області.

Тестування проводиться для виявлення психологічних та професійних рис полісменів. Для них підготовлені завдання на знання нормативно- правових актів, які регулюють професійну діяльність працівників Нацполіції: Конституції України, Кримінального Кодексу та інших законів. Учасник тестування повинен надати чіткі визначення понять, продовжити речення відповідно до законодавчого формулювання, вирішити ситуаційні завдання. Забороняється використовувати телефони та планшети, підручники та інші матеріали.

За інформацією Нацполіції у Запорізькій області, переатестацію проходять лише співробітники, які свого часу працювали у міліції. Сьогодні – другий етап. Перший відбувся у Києві місяць назад. Тоді тестувались керівники обласного управління. Усі інші поліціянти пройдуть переатестацію у Запоріжжі. Точну дату, коли вона відбудеться, в управлінні поки не називають.

Переглянути список співробітників, запрошених на тестування, можна тут.