14 – 15 січня: Куди піти у Запоріжжі на вихідних

518

Опубліковано: 13 Січня 2017

На цих вихідних у місті буде мало гучних концертів та масштабних івентів. Але ці вихідні якнайкраще підходять для походу у театр або картинну галерею – ось де відбуватиметься основне мистецьке дійство у Запоріжжі!

14 січня

Концерт Сергія Соловйова

Де: БК «Орбіта»

Коли: 14 січня, о 18:00

Ціна: 50, 60, 80, 100 грн

Сергій Соловйов – це співак, який підкорив публіку Не тільки запорізького масштабу, а й публіку шоу “Х-Фактор”, публіку шоу “Караоке на Майдані” та публіку інших країн, займаючи вищі щаблі на Міжнародних конкурсах. В концертній програмі зібрані авторські твори, а також світові хіти, які у виконанні співака з його чарівним голосом набувають нового звучання. Вас чекають яскраві і цікаві концертні номери, неповторні хореографічні постановки, Позитивні емоції та багато іншого

Виставка MacToob

Де: галерея Barannik

Коли: 14 січня, 14:00, 20:00

Вхід вільний

“Макдуб” – кажуть арабські жінки, коли мають на увазі “накреслено Аллахом”. Це ісламське фаталістичне позначення з Корану, яке можна перевести як “Доля”. “MacBook” – представник сімейства ноутбуків. “MacTood” – іронічне поєднання цих двох понять, які намагаються охарактеризувати сучасний Єгипет.

14 – 15 січня

Вистава «До бар’єра»

Де: Театр-лабораторія VIE

Коли: 14 – 15 листопада, о 17:00

Ціна: 50 грн

На цих вихідних відбудиться прем’єрний показ комедії в одній дії про людські відносини за одноактним жартом А. П. Чехова «Ведмідь». Режисер – Нестерова Т.Б.

Молода вдова і її кредитор ненавидять один одного так, що справа може дійти до дуелі, але ж від ненависті до любові-один крок …

Читайте Чехова! Дивіться Чехова! Він виліковує ЖІНОК від лицемірства, а чоловіків від підпорядкування жінкам.
Цей легкий і веселий спектакль дозволить глядачеві не тільки посміятися, але і оцінити гостроту і яскраву образність чеховської мови, тонку іронію і мудрість класика.

Фотопроект Надін Бєзмєнової

Де: галерея Barannik

Коли: 14 – 15 січня

Вхід вільний

Ось як сама фотографиня розповідає про власну виставку «Віддалені Душі. Острів Козумель, Мексика»:

“Козумель має дивовижні західи сонця й красиві місця, щоб стріляти в них зі своєї камери.
Майже кожен день я знаходжу час, щоб подивитися на сонце. Це дає мені можливість подумати про своє життя. Це добре – взяти тайм-аут від насиченого життя.

Початок моєї фотоподорожі був пов’язаний із важкою частиною мого життя. Я зрозуміла, що знаходячись за камерою, я отримую спокій, терпіння та більше розуміння. Я полюбляю знимати ландшафти та пріродні місця з природним освітленням, це те, що я вважаю можу робити найкраще, бо це те що трімає мене в моменті життя.

Фотографія є одним з прекрасних дарів Бога, які він зробив, щоб дозволити нам заморозити моменти для наших спогадів, щоб зберегти їх назавжди для нас та людей. Майже як диво”

Дитяча вистава «Кіт у чоботях»

Де: Запорізький обласний театр ляльок

Коли: 14 – 15 січня, 11:00

Ціна: 30 грн

Було у мельника три сини, і залишив він їм, вмираючи, всього лише млин, осла і кота. Брати поділили між собою батьківське добро. Старшому дісталася млин. Середньому – осел. Ну, а вже молодшому довелося взяти собі кота.

15 серпня

Дитяча вистава «Маленький Мук»

Де: Концертний зал ім. Глінки

Коли: 15 січня, о 12:00

Ціна: 30 грн

Юні глядачі поринуть в чарівну атмосферу Сходу і зустрінуться з багатьма цікавими персонажами. Яскраві ляльки розкажуть історію про довірливого хлопчика – Маленького Муку. У пошуках щастя Мук отримує чоботи-скороходи, знайомиться з Принцесою, долає підступи скнар-багатіїв і віддає багатство бідним людям. А сам знаходить доброго друга-порадника купця і, нарешті, відчуває себе щасливим.
Режисер – народний артист України Сергій Єфремов.

“Новорічна примха принцеси”

Коли: 15 січня, 12:00

Де: театр ім. Магара

Ціна: 30 грн

Музична казка за мотивами твору С. Маршака «Дванадцять місяців»

“Новорічна примха Принцеси” – це весела зимова казка про доброзичливу й працьовиту Падчерку, про пустунку-Принцесу, кумедного Професора, кмітливого Солдата, про пори року і про великі новорічні чудеса. В цій казці поєдналися добрий гумор та повчальність, очікування дива і людська теплота. Вона допоможе малятам зрозуміти, що дружити і любити – це набагато краще, ніж лінуватися і вередувати. Дорослим і дітям неодмінно сподобається захопливий урок у казковому королівстві, подорож у зачарований ліс, весняні квіти посеред зими, пісні, танці і справжній королівський бал!

Вистава «Одруження»

Коли: 15 січня, о 18:00

Де: театр ім. Магара

Ціна: 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100 грн

Микола Васильович Гоголь. Скільки таємниць і містифікацій приховано за цим ім’ям! Де правда про видатного письменника, а де вигадки і домисли? Що в його творах було “малюнком з натури”, а що – чистою містикою і фантазією. На сцені театру твори Гоголя живуть постійно – і в сучасному репертуарі, і в минулому.

Вистава «Езоп»

Коли: 15 січня, о 18:30

Де: Театр юного глядача

Ціна: 32 – 45 грн

Актори театру в образі давньогрецьких акторів-сатирів розіграють притчу про давньогрецького раба-байкаря Езопа, історію про ціну правди і про вічне виборі між свободою і рабством.

Заможний работоргівець Ксанф уявив себе великим поетом і філософом, купив своїй дружині, красуні Клеє подарунок – “найпотворнішого раба у всій Греції”, один погляд на якого викликає сльози і огиду. Проходить зовсім трохи часу, і господарі вже не уявляють свого життя без дотепного і винахідливого автора байок. Клея закохана в Езопа і готова заради нього залишити чоловіка, але Езопу потрібна тільки свобода.

Вистава «Найбільший біль на землі»

Коли: 15 січня, о 18:00

Де: Арт-лофт «Млин»

Ціна: 50 грн

«Двоє приходять на одеський пірс, щоб випити вина і поговорити. Історія їх знайомства коротка, а географія зовсім скоро стане різною. Та на глибині – багато протиріч, про які добре згадувати в останні вечори. А ще, звісно, медузи».

Тривалість – 30 хвилин, а далі за традицією театру відбувається обговорення та чаювання.