12 років тюрми за підрив залізничного мосту – в Оріхові винесли вирок диверсанту

196

Опубліковано: 8 Лютого 2016

Сьогодні Оріхівський районний суд виніс вирок у справі підриву залізничного мосту під Оріховим влітку 2014 року. Головуючий у справі суддя Сергій Галчанський читав вирок понад 3 з половиною години. Колегія суддів у складі 3 осіб вирішили визнати Миколу Дубину 65 року народження винним за всіма епізодами від незаконного зберігання вибухівки до вчинення диверсії і призначити йому міру покарання у вигляді 12 років за ґратами.
подсудиміе
Його сина Олександра, який також опинився на лаві підсудних разом із батьком, виправдали за всіма епізодами. І відпустили з-під варти просто у залі суду.
Микола Дубина, якого сьогодні визнали винним у диверсії свою вину визнав частково, від коментарів журналістам утримався він утримався. Втім, його син Олександр прокоментував журналістам Громадського ТБ Запоріжжя, що вироком задоволений.
ce111111111111l2
Водночас, представник прокуратури області, що в цьому процесі виступив у якості сторони обвинувачення, висловив незадоволення вироком у справі і висловив намір подавати апеляцію.

За інформацією слідства, Микола Дубина приїхав до Донецька навесні 2014 року вже після початку бойових дій. Згодом зійшовся з бойовиками ДНР і увійшов до складу батальйону «Схід». Після виконання декількох перевірочних завдань, Дубину у складі групи відправили в Оріхів для вчинення диверсії. По зруйнованій ним залізничній гілці на Донбас рухались склади з українською військовою технікою. Інших учасників диверсійної групи обміняли на українських військовополонених. Підірваний міст відновили за місяць після вибуху.
Архів, 2014 рік. Фото Максима Щербини
МОСТ22222

МОСТ22222222 МОСТ22
Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+