12 років тюрми за підрив залізничного мосту – в Оріхові винесли вирок диверсанту

316

Опубліковано: 8 Лютого 2016

Сьогодні Оріхівський районний суд виніс вирок у справі підриву залізничного мосту під Оріховим влітку 2014 року. Головуючий у справі суддя Сергій Галчанський читав вирок понад 3 з половиною години. Колегія суддів у складі 3 осіб вирішили визнати Миколу Дубину 65 року народження винним за всіма епізодами від незаконного зберігання вибухівки до вчинення диверсії і призначити йому міру покарання у вигляді 12 років за ґратами.
подсудиміе
Його сина Олександра, який також опинився на лаві підсудних разом із батьком, виправдали за всіма епізодами. І відпустили з-під варти просто у залі суду.
Микола Дубина, якого сьогодні визнали винним у диверсії свою вину визнав частково, від коментарів журналістам утримався він утримався. Втім, його син Олександр прокоментував журналістам Громадського ТБ Запоріжжя, що вироком задоволений.
ce111111111111l2
Водночас, представник прокуратури області, що в цьому процесі виступив у якості сторони обвинувачення, висловив незадоволення вироком у справі і висловив намір подавати апеляцію.

За інформацією слідства, Микола Дубина приїхав до Донецька навесні 2014 року вже після початку бойових дій. Згодом зійшовся з бойовиками ДНР і увійшов до складу батальйону «Схід». Після виконання декількох перевірочних завдань, Дубину у складі групи відправили в Оріхів для вчинення диверсії. По зруйнованій ним залізничній гілці на Донбас рухались склади з українською військовою технікою. Інших учасників диверсійної групи обміняли на українських військовополонених. Підірваний міст відновили за місяць після вибуху.
Архів, 2014 рік. Фото Максима Щербини
МОСТ22222

МОСТ22222222 МОСТ22