11 – 12 лютого: Куди податись у Запоріжжі на вихідних

518

Опубліковано: 10 Лютого 2017

Запоріжжя вже дихає святом кохання, а тому на цих вихідних всі заходи так чи інакше присвячені цьому почуттю. Буде багато ярмарків, театральних вистав і багата тістечок з пряниками)

11 лютого

Вистава «Замовляю любов»

Коли: 11 лютого, о 18:00

Де: Театр ім. Магара

Ціна: 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100 грн

Історія, яка може статися з кожним. У виставі “Замовляю любов” три героя, кожен по-своєму самотній … Кожен з них по-своєму вирішує складну і актуальну дилему, що важливіше: кохання чи гроші, і чи можуть ці два поняття гармонійно співіснувати. Головна героїня вирішується замовити “хлопчика за викликом”. Головний герой – цинічний жиголо. Сюжети розвитку любовних історій взагалі схожі, але за будь-яким з них спостерігати завжди цікаво …

Майстер-клас для дітей англійською St. Valentine’s Card & Heart’s

Коли: 11 лютого, 10:00

Де: Центр дитячого розвитку «Планета знань»

Ціна: 125, 150 грн

Звичайно купити вітальну листівку сьогодні не проблема. Але, крім традиційного привітання, тільки саморобна листівка передає тепло наших рук і щирість добрих побажань. Такі листівки зберігають і перечитують привітання через багато років. Додавши трохи праці ми допоможемо додати неповторність дитячому привітання і кожній дитині створити близьким людям радість.

День закоханих у «Дубовці»

Коли: 11 лютого, 13:00

Де: Центральний парк «Дебовий гай»

Вхід вільний

Протягом декількох годин і дорослих, і дітей обіцяють розважати сучасними хітами, дегустаціями, конкурсами з приємними призами. Також, за словами керівництва Дубовой Гаї, в цей день будуть працювати і атракціони і пройде невеличкий ярмарок рукоділля.

Презентація книги Максима Дупешка

Коли: 11 лютого, 15:00

Де: Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Горького

Вхід вільний

Нова книга Максима Дупешка вже отримала широкий резонанс. Хоча в її основі – локальна історія, головні змісти і смисли залишаються універсальними. Чернівці, які є тлом і контекстом роману, – це ніщо інше, як модель Європи. Тут показано еволюцію української колективної історичної пам’яті у контексті європейської. Хронотоп роману досить широкий – від 30-х років ХХ ст. і до наших днів, дотично захоплено також і австро-угорську добу.

Вистава «За межами страху»

Коли: 11 лютого, 17:00

Де: Запорізький обласний художній музей

Ціна: 50 грн

Він вже був презентований в 6 прифронтових містах Донецької та Луганської областей в рамках “Театральної лабораторії”. Вистава побудована на драматичних монологах, імпровізаціях і спілкуванні з аудиторією. Це чесний діалог акторів і глядачів один з одним і з самими собою. Кожен спектакль не схожий на попередній. Якою стане головною темою для Запоріжжя?

11 – 12 лютого

Вистава «Cover Теща»

Коли: 11 – 12 лютого, 17:00

Де: Театр-лабораторія VIE

Ціна: 50 грн

Звичайна сім’я, де всі уживаються під одним дахом. І все що відбувається між тещею та зятем для нас давно відомо. Якби не мрія тещі стати актрисою, а мрія зятя заробляти на життя чесним способом. Сім’я, де рідні люди співіснують і не помічають як же насправді самотньо і порожньо в цьому будинку. І ось настає момент, коли так жити далі вже неможливо. Один вечір перевертає все подальше майбутнє цієї сім’ї.

Розпис пряників у формі сердечок

Коли: 11-12 лютого, 13:00, 12:30

Де: Дитячий клуб «Пупс»

Ціна: 80 грн

Напередодні свята до дня закоханих дитячий клуб ПУПС запрошує дітей на кулінарний майстер клас. На майстер класі ми приготуємо розписні пряники у формі сердечок. Наші юні кулінари зможуть розписати їх самостійно і подарувати як подарунок близьким на День Святого Валентина! Рідні неодмінно оцінять смак, старання і красу такого сюрпризу! І дітки будуть шалено щасливі

Ярмарок «Поляна чарівників»

Коли: 11 – 12 лютого, 10 – 21:00

Де: «Амстор» на вул. Перемоги

Вхід вільний

В програмі:
1.Бескоштовна Тематична Фото зона в супроводі Ангела
2.Ярмарка майстрів – авторських робіт “Hand Made» з 14-00 до 17-00
3.Бескоштовні майстер – класи від майстрів “Hand Made”
4. аквагрим

На виставці ярмарку будуть представлені вироби кращих майстрів, умільців сучасної і народної творчості “Hand Made”. Ви зможете побачити і придбати широкий асортимент авторських виробів.

Виставка собак

Коли: 11-12 лютого, з 10:00

Де: Виставковий центр «Козак-Палац»

Вхід вільний

Виставку всіх пород організовує кінологічний клуб VIP Dog

Виготовлення цукерок

Коли: 11-12 лютого, 12:30

Де: «Веселі карамелі»

Ціна: 100 грн

Ви просили – ми зробили! До солодкого свята Дня Закоханих ми підготували для вас серію святкових майстер-класів і веселу розважальну програму з іграми, конкурсами та подарунками! Запис обов’язковий.

Hаnd-made ярмарок

Коли: 11-12 лютого, з 10:00

Де: ТРЦ City Mall

Вхід вільний

У головному торгово-розважальному комплексі Запоріжжя відбудеться ярмарок hand-made подарунків, цікаві майстер-класи, романтичні фото-зони і спеціальна репетиція для закоханих – виїзний ЗАГС.

Тому, щоб зробити приємне своїй половинці, на ярмарку можна вибрати особливий подарунок ручної роботи – прикраси, аксесуари, іграшки або сувеніри від кращих майстрів міста.

А також взяти участь з коханою людиною в майстер-класах разом, позмагатися або допомогти один одному, щоб вже своїми руками створити сюрприз на пам’ять.

12 квітня

Вистава «Будьмо козаками»

Коли: 12 лютого, 12:00

Де: Кінний театр

Ціна: 40 грн

Музична програма для дітей
Козацький ансамбль пісні і танцю “Запорожці”
Анімаційна програма, веселі пісні, запальні танці, цікаві сюжетні замальовки, інтерактивні ігри в яскравій, динамічній програмі “Будемо козаками”! Юні глядачі відчують себе справжніми козаками і козачками, поринуть в атмосферу національного духу і стануть безпосередніми учасниками театралізованого дійства.

Вистава «Кохання на довгу дистанцію»

Коли: 12 лютого, 19:00

Де: Концертний зал ім. Глінки

Ціна: 220 – 430 грн

Чому чоловік може забути про річницю? Чи можна залишатися спокійною, коли у твого партнера банальна істерика? У чому була помилка Терпандера? Що робить бензопила третій рік на балконі? Чому зубні щітки краще купувати в Копенгагені? Як багато несподіваних запитань нам може піднести сімейне життя! Як, буває, дивно складно любити … Вистава про кохання, сім’ї, про минуле, про нас з Вами!