11 – 12 березня: Куди піти у Запоріжжі на вихідних

412

Опубліковано: 10 Березня 2017

День добровольця вже на підході, тому на цих вихідних підіть разом з вашими любими солдатами на новий документальний фільм Павла Пашка «Дорога через міст». Також не заблудьте про концерт Pianoboy у музеї.

11 березня

Концерт В’ячеслава Орла

Коли: 11 березня, 19:00

Де: Клуб «Чемодан»

Ціна: 20 грн

З Москви з виступом приїхав наш земляк, відомий шансоньє, автор-виконавець В’ячеслав Орел. Колишній фронтмен гурту “Самі по собі”, лауреат Міжнародного фестивалю авторів-виконавців “Оксамитовий сезон” (м. Ялта), Відкритого Московського фестивалю авторів-виконавців “Час жити”. Він представить запорізьким слухачам програму зі своїх старих хітів.

Свято українського балету

Коли: 11 березня, 18:00

Де: Концертний зал ім. Глінки

Ціна: 60, 70, 80, 100 грн

11 березня Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря представляє балетний вечір в двох відділеннях «Свято українського балету».

Академія більше 10 років плекає традиції створення балетів і хореографічних вистав. Серед робіт, які з успіхом демонструються на сцені Національної опери України, на майданчиках провідних театрів країни і за кордоном, такі відомі постановки: «Коппелія», «Пер Гюнт», «Лускунчик», «Балетна Всесвіт Сергія Прокоф’єва», «Український диптих» , «Лісова пісня», «Зимова казка», «Сезони життя» та інші.

День коханих

Коли: 11 березня, з 13:00

Де: Парк «Дубовий Гай»

Вхід вільний

11 березня з 13:00 вітаємо улюблених зі святами. Танцюємо, граємо, змагаємося в конкурсах, катаємося на атракціонах, насолоджуємося життям і денним фаєр-шоу, гріємося смачним чаєм, зізнаємося в любові і виготовляємо листівки в запорізькому Центральному парку культури і відпочинку ” Дубовий гай”.

Творчий вечір Євгена Сої

Коли: 11 березня, 19:00

Де: Edison Space coworking

Ціна: 80, 100 грн

Творчий вечір поезії Ес Сої з новою програмою “Блюз для русалок”. На живо, від серця, про головне …

Презентація фільму «Дорога через міст»

Коли: 11 березня, 11:00

Де: кінотеатр ім. Довженка

Ціна: 30 грн

“Дорога через міст” – не лише фіксує будні головного героя, який фактично є зв’язуючою ланкою між мирним життям і війною. Фільм ставить основне питання – що може стати тим мостом, який здатний наблизити конфлікт до розв’язання, знайти порозуміння серед громадян з різними поглядами всередині країни. Країни, яка перебуває у стані війни.

Виставка «Якби не війна»

Коли: 11 – 12 березня

Де: Бібліотека ім. Горького

Вхід вільний

122 історії, 146 учасників, 8 блоків волонтреського фотопроекту “Якби не війна” – це історії життя “звичайних” людей, які живуть серед нас. І про життя 25 янголів, які спостерігають за нами з небес.
Історії про те, як війна калічить тіла, але звеличує душі. Історії про те, як отримані важкі травми – не привід опускати руки. Про людей, які попри все не втрачають здатності любити і мріяти. Історії про кохання всупереч війні.

12 березня

Вистава «Козацька сила»

Коли: 12 березня, 12:00

Де: Концертний зал ім. Глінки

Ціна: 40 грн

Козаки – це справжні воїни, сильні духом і тілом, які володіли непереможною силою. У чому ж вона – козацька сила? І як її отримати? Про це діти дізнаються познайомившись з героями музичної казки «Козацька сила». Музика і театр відкриють юним глядачами одну з яскравих сторінок історії запорізького козацтва.

PIANOБОЙ АКУСТИКА У MUSEUM

Коли: 12 березня, 19:00

Де: Краєзнавчий музей

Ціна: 300 – 500 грн

PIANOБОЙ – приклад сучасної української музики світового рівня. На його концерти приходять як школярки з рюкзачками, так і їх батьки. Це не арт-хаус і не «елітарне мистецтво» – це справжня поп-музика в тому вигляді, як її розуміють в Лондоні і Нью – Йорку: мас – культ для публіки, обтяженої інтелектом, люблячої веселощі рок- фестивалів і тісний емоційний контакт камерних концертів. Одним словом – індикатор смаку, «попса здорової людини».