“10 секунд здавлював зуби з силою”, – суд визнав запорізького редактора винним у нападі на поліцейського

254

Опубліковано: 24 Травня 2017

Жовтневий суд Запоріжжя визнав винним у нападі на поліцейського журналіста та редактора Богдана Василенко, що керував виданням “Субота +”. Інцидент відбувся у листопаді 2014 року на проспекті Соборному поблизу розважального центру “Капіталіст”.

Василенко їхав на пасажирському сидінні свого авто, яким керувала його жінка. За показами поліцейських, обидва були в стані алкогольного сп’яніння. Василенко вийшов з машини, та намагався пересісти на водійське місце. Він почав підбурювати поліцейських, після чого вони вирішили застосувати до нього силу – заламати руки. Василенко пручався і під час штовханини кілька разів вкуси руку поліцейського. За його свідченнями, наведеними у вироці суду, Василенко “приблизно 10 секунд здавлював зуби з силою”.

Обвинувачуваний своєї вини не визнав і заявив, що намагався захистити свою жінку, яка дуже вразливо сприймає спілкування з правоохоронцями. Укусу Василенко не пам’ятає. До того ж він вважає, що правоохоронці перевищили свої повноваження.

Факт укусу став центральним у доказах слідства. Його намагався оминути адвокат Василенка.

Зрештою суд визнав Василенка винним за ч.2 статті 345 КК – умисне заподіяння поліцейському ушкоджень під час виконання ним службових обов’язків.
Василенко засуджено до одного року позбавлення волі з можливістю відміни цього покарання, якщо протягом року з дня вироку він не скоїть нового кримінального злочину.