10 – 11 червня: Куди податись у Запоріжжі на вихідних

295

Опубліковано: 9 Червня 2017

Концерт легендарних «Машин часу»! Поціновувачів вітчизняного репу запрошуємо до комплексу «Джаз», а ще не забутьте завітати на супер модний Rumbambar і драйвовий Basketball 3×3. А більше дивіться у добірці

10 червня

Yarmak виступить на Summer Melodies Kids 2017

Коли: 10 червня, 12:00

Де: готельний комплекс «Джаз»

Ціна: 100 грн

Море музики від качового діджея, яскраве танцювальне шоу, захоплюючий загадковий ілюзіон, жорсткий хіп-хоп батл зі знаменитим b-boyем, ульотні жарти зіркових ведучих, і на солоденьке хед-лайнер фестивалю ЯРМАК.

Концерт гурту «Машина часу»

Коли: 10 червня, 20:00

Де: стадіон «Славутич-Арена»

Ціна: 450 – 2000 грн

«Машина Часу» заспіває в Запоріжжі пісні з нової платівки «Ви» і, звичайно, прозвучить вся класика за 47 років, під яку ми народжувалися в 70-ті, росли в 80-ті, входили в самостійне життя в 90-ті і міняли все навколо в XXI столітті.

10 – 11 червня

Design-market RUMBAMBAR

Коли: 10 – 11 червня, 10:00 – 19:00

Де: «Козак Палац»

Вхід вільний

У програмі:
– Українські дизайнери
– Літній декор
– Вулична їжа, освіжаючі напої
– Вже традиційно – лекторій
– Дитяча зона з матер-класами і бейбі-сіттер
– Жива музика і ведучий
– Покази колекцій від провідних дизайнерів країни
– Зони відпочинку для чоловіків

Вистава «Страх і ненависть в Запоріжжі»

Коли: 10 – 11 червня, 19:00

Де: Loft «МЛИН»

Ціна: від 50 грн

Це абсолютно імпровізаційний, інтерактивна вистава, вся суть якої – висловлювання. Вона складається з художніх та документальних монологів, а також провокаційних питань глядачеві (хоча тут глядач повноцінний творець вистави). Сьогодні ми сформулювали тему театральної лабораторії так: страх і ненависть в Запоріжжі. Щоб пояснити собі місто. Ви готові до цього? Тому що ми – так.

11 червня

Чемпіонат України з баскетболу 3х3

Коли: 11 червня, 10:00

Де: «Славутич-Арена»

Вхід вільний

Програма турніру передбачає змагання серед юнаків (U-15, до 15 років), юнаків (U-18, від 15 до 18 років), чоловіків (U-18 +, більше 18 років). Турнір буде проходити за правилами і форматам FIBA 3х3. Кращі гравці отримають нагороди та рейтингові бали в залік сезону. Загальний призовий фонд турніру становить 3000 гривень, який буде розіграний в категорії U-18 +

Фестиваль «Ми – діти твої, Україно»

Коли: 11 червня, 14:00

Де: Запорізька Січ

Вхід вільний

Концерт, благодійний ярмарок, майстер-класи

Прогулянка Соцмістом

Коли: 11 червня, 17:30

Де: зустріч навпроти McDonalds

Ціна: благодійний внесок

МАРШРУТ ПРОГУЛЯНКИ: Металургів – Богдана Хмельницького – Соборний – сержанта Медведєва – Верхня – Рекордна – Незалежної України – Трегубенка – Парковий бульвар.

ЩО ПОБАЧИМО: споруди 30-х років у стилі конструктивізму, будівлі післявоєнних років – «сталінський ампір», «Запорізький Кремль», місцева «Пізанська вежа», амбулаторне містечко, будинок-«американець», квартал-комуна, будинок-блок, «Круглий будинок», будинки Орлова, будинки Вегмана, школа-гігант, клуб-їдальня, палац культури імені Кірова, кіноконцертний зал імені Глінки, фонтани і дворики Шостого селища, пам’ятник Глінці.